Tyhjennä
Etusivu / Yhteystiedot / Johto
Sedu Aikuiskoulutuksen johtoryhmä
A
Ahopelto Satu
Aikuiskoulutuspäällikkö, Työelämän palvelut
Oppisopimuspalvelut, Frami C, 3 krs, Seinäjoki
satu.ahopelto@sedu.fi
020 124 4526
040 868 0800
Aro Joona
Aikuiskoulutuspäällikkö, Tuotanto
Rastaantaival 2, Seinäjoki
joona.aro@sedu.fi
020 124 6076
040 868 2076
Artikainen Pasi
Aikuiskoulutusjohtaja
Rastaantaival 2, Seinäjoki
pasi.artikainen@sedu.fi
020 124 4514
040 830 2415
K
Katila Aila
Kehittämispäällikkö
Rastaantaival 2, Seinäjoki
aila.katila@sedu.fi
040 503 4236
Kurunsaari Marja-Terttu
Kehittämisjohtaja
Koulukatu 41, Seinäjoki
marja-terttu.kurunsaari@sedu.fi
020 124 4518
040 868 0814
L
Lassila Hellevi
Koulutusjohtaja
Koulukatu 41, Seinäjoki
hellevi.lassila@sedu.fi
040 8304 255
Lehtimäki Virpi
Aikuiskoulutuspäällikkö, Palvelu
Rastaantaival 2, Seinäjoki
virpi.lehtimaki@sedu.fi
020 124 4512
040 868 0817
Lepola Reija
Kuntayhtymän johtaja, rehtori
Koulukatu 41, Seinäjoki
reija.lepola@sedu.fi
020 124 5500
040 830 4256
M
Muhonen Hannu
Aikuiskoulutuspäällikkö, Biotalous ja liikenne
hannu.muhonen@sedu.fi
040 868 0690
P
Peltopakka Arto
Laskentapäällikkö
Rastaantaival 2, Seinäjoki
arto.peltopakka@sedu.fi
020 124 5291
040 506 9865
V
Vuorenmaa Tarmo
Kehittämispäällikkö, biotalous
Ilmajoentie 525, Ilmajoki
tarmo.vuorenmaa@sedu.fi
020 124 5703
040 830 4124